Oferta firmy Kupper Automaty

Nasza oferta obejmuje automaty własnej produkcji, urządzenia zachodnich marek oraz place zabaw. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem wysokiej klasy atrakcji.

  • Producent - specjalizujemy się w produkcji automatów dla dzieci. Nasze produkty cieszą się uznaniem w całym kraju i nie tylko - obsługujemy również Klientów zagranicznych. Wykwalifikowana kadra oraz nowoczesne zaplecze technologiczne pozwalają uzyskać najlepsze rezultaty produkcji.
  • Operator - jako największy w kraju operator, oferujemy bogaty wybór automatów i atrakcji, takich jak punkty sezonowe, place zabaw czy salony gier. Wiodące marki produktów, a także profesjonalny serwis sprawiają, że współpracujące z nami sklepy, galerie handlowe i inni kontrahenci mogą liczyć na najwyższy standard obsługi.
  • Place zabaw - jedną z naszych specjalności są atrakcyjne place zabaw. W naszej ofercie znajdą Państwo place zabaw obsługowe lub samoobsługowe i bezpłatne, a także specjalne klatki zabawowe - obsługowe. Do tej pory zrealizowailiśmy wiele tego typu projektów na terenie całego kraju.
  • Sklep - zajmujemy się sprzedażą szerokiej gamy automatów - od bujaków, przez automaty siłowo - zręcznościowe, aż po karuzele. Oferujemy również inne produkty, zarówno nowe, jak i używane, a także części i akcesoria.
Producent

Oryginalne modele automatów. Najwyższa jakość produkcji.

Producent

 

 
Operator

Dystrybucja automatów. Produkty renomowanych producentów.

Operator

 

 
Place Zabaw

Bezpieczne miejsce pełne atrakcji. Żadne dziecko nie będzie się nudzić!

Place Zabaw

 

 
 
Sklep

Przejdź do sklepu, aby zapoznać się z ofertą. Życzymy udanych zakupów!

Sklep

 

 
NOWOŚCI

Sprawdź najnowsze produkty w naszej ofercie!

NOWOŚCI

 

 
 
 
 
 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2011, projekt i wykonanie strony: derwi.pl

W czerwcu stronę odwiedziło 6841 osób.